Ковідне відділення Самбірської ЦРЛ отримало нове обладнання

У Самборі реалізовано проект регіонального розвитку, загальна вартість якого 477 885 грн. З них частка місцевого бюджету становить 188 943 грн. а внесок громади – 100 тис. грн. Решта суми – кошти обласного бюджету.

Завдяки реалізовано проекту для інфекційного відділу, який вважається ковідним, КНП «Самбірська центральна районна лікарня» придбано нове і вкрай потрібне на сьогодні медичне обладнання. Це, зокрема, апарат штучної вентиляції легенів Блізар, без якого не можна обійтися при лікуванні хворих на Covid-19. Водночас устаткування може використовуватися і як наркозне.

За кошти проєкту для цього ж інфекційного відділу придбали також монітор пацієнта, який допомагає лікарю бачити стан хворого та правильно вибрати методи його подальшого лікування. А лабораторія ЦРЛ збагатилась сучасним аналізатором – він дозволяє значно швидше та якісніше встановлювати діагнози хворих, у тому числі в ургентних випадках.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Прогульник Дубневич не отримає копійки за грудень

22 січня 2021

Майже 80 народним депутатам цього місяця не дадуть грошей! Про це повідомляє громадський рух "Чесно" на своїй сторінці у Фейсбуці. Йдеться не про зарплату, а про відшкодування витрат на здійснення депутатських...

Жительці Самбора винесли вирок за фальсифікацію на виборах

22 січня 2021

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 68-річної жительки Самбора за махінації на виборах (ч.1 ст.158-3 КК України). Як нагадує прокуратура Львівcької області, під час проведення місцевих виборів, секретар однієї із...

Please publish modules in offcanvas position.