Двох жителів Самбірського району засудили за зрізані ялиці та смереки

Закінчено судовий розгляд у кримінальних провадженнях щодо 32-річного та 60-річного жителів Самбірського району, яких обвинувачували у незаконній порубці деревини та території природно-заповідного фонду (ч.3 ст.246 КК України). Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

У суді прокурором Самбірської місцевої прокуратури доведено, що житель села Верхній Турів незаконно зрізав чотири ялиці, чим завдав шкоди у розмірі 22 тис грн, а житель села Нижня Яблунька незаконно зрізав три смереки та одну ялицю, чим завдав шкоди у розмірі 11 тис грн.

Вироком суду обвинувачених визнано винними в скоєнні злочинів та призначено покарання – 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком, впродовж якого засуджені зобов’язані: без погодження з органом з питань пробації не виїжджати за межі України, періодично з’являтися для реєстрації та повідомляти про зміну місця роботи чи проживання уповноважені органи.

 

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Схожі cтатті

Please publish modules in offcanvas position.