ПЕРШИЙ МАТЧ ФК "САМБІР" - НІЧИЯ

Перший тайм нульова нічия. У другому на 30 хв. ФК "Самбір" повів у рахунку. Після дального удару Кохмана воротар дрогобичан відбив м’яч, а Попіль переграв його і відкрив рахунок. На 40 хв. суперники забили гол. Матч закінчився бойовою нічиєю - 1:1. 

Нагадаємо, що сьогодні, 4 березня, на стадіоні Моршина о 14 год. відбувся перший товариський матч між ФК «Самбір» та «Галичина» Дрогобич. Зустріч сусідів проводилася за програмою підготовки команди до нового футбольного сезону.
Головний тренер ФК «Самбір» Олександр Стахів випустив на поле команду в такому складі: Харченко, Куртяк, Кренько, Труш, Трикуш, Кохман, Слоневський, Леськів, Дячук, Кухарський і Корольчук. У запасі були – Даців, Вахович, Попіль, Петречко, Яцковський, Рудницький і Максимів.

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Please publish modules in offcanvas position.