Дубневич і Лопушанський підтримали виплату компенсацій ФОПам

Верховна Рада прийняла законопроект №5300, яким пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки для ФОП та найманих працівників, діяльність яких обмежена через карантин. "За" проголосували 312 народних депутатів.

Згідно із законом, з держбюджету підприємцям у регіонах "червоної зони" виділять по 8 тисяч гривень, а додаткові гроші можуть бути виплачені за рішенням місцевої влади.

Виплати стартують через 10 днів після підписання президентом і набранням чинності. Таким чином, ФОПи і наймані працівники зможуть отримати гроші з середини квітня.

Не можуть претендувати на виплати ФОПи, які є застрахованими особами.

Нардепи Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність) і Ярослав Дубневич (За майбутнє) законопроект підтримали.

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Please publish modules in offcanvas position.