На Львівщини стартує сезон тиші у лісах

У період з 1 квітня по 15 червня встановлюється період тиші. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

В сезон тиші забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовищ існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Сезон тиші встановлюється відповідно до норм Закону України «Про тваринний світ».

За порушення вимог вищезазначеного закону передбачена адміністративна відповідальність. Штрафи становлять 510-850 гривень для громадян та 850-1190 гривень для посадових осіб.

Сезон тиші є щорічною природоохоронною кампанією, яка має на меті здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

 

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Please publish modules in offcanvas position.