Самбір підписав меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності

Міський голова Самбора Юрій Гамар повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що сьогодні, 8 квітня, спільно з колегами зробили ще один крок у напрямку підвищення енергоефективності Самбора - підписали меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності. 

Завдяки реалізації пунктів цього документа співвласники житла у багатоквартирних будинках, ОСББ, матимуть можливості покращення зовнішнього вигляду будинків та підвищення рівня енергозбереження. А це, у свою чергу, приведе до зменшення витрат на комунальні послуги.

У разі перемоги проектів ОСББ, фонд надасть можливість повернення частини вартості робіт. Сума може сягати 70% від вартості.

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Please publish modules in offcanvas position.