На Самбірщині розпочали ремонт дороги Боляновичі – Верхівці

Дорожники розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Боляновичі — Верхівці. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«У межах ремонту розпушать існуюче покриття, влаштують основу з ЩПС та два шари асфальтобетонного покриття на протяжності 1,9 км. З кінця квітня понад тисячу мешканців Верхівців зможуть користуватись відремонтованою дорогою. Для ремонту виділили 9 млн гривень з держбюджету», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Виконує роботи підрядна організація «Шляховик – Т».

Нагадаємо, тим часом на напрямку Садковичі – Чернихів дорожники облаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. Вартість робіт – 52 мільйони гривень. До кінця червня дорогу обіцяють повністю завершити.

 

У Самбірському районі обікрали церкву

05 травня 2021

Жах... У Великодні свята якась істота влізла і пограбувала храм у с. Райнова... Розбито вікно, викрадено хрест, звіздицю від Євхаристійного набору, гроші ... Прости нас, Господи!..., про це пише у Фейсбук отець...

У Самбірському районі розпочався ремонт автодороги Острів-Луки

04 травня 2021

Дорожня техніка почала працювати на автомобільній дорозі Острів – Луки, що у Самбірському районі Львівщини. Про це сьогодні, 4 травня, повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. «Ця дорога є продовження...

Please publish modules in offcanvas position.