Львівська облрада скасувала статус ботанічної памятки у Добромилі

Сьгоодні, 13 квітня, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про впорядкування природно-заповідного фонду Львівської області, зокрема, йдеться про скасування двох об’єктів природно-заповідного фонду.

"За" проголосували 58 депутатів.

Депутати дозволили скасувати статус об’єктів природно-заповідного фонду двом ботанічним пам’яткам природи місцевого значення "Два вікових ясени" та "Декоративний бук червонолистої форми", які знаходяться у Глинянах Золочівського району та у Добромилі Самбірського району.

Як пояснив директор департаменту екології Львівської ОДА Руслан Гречаник, станом на сьогодні дерева перебувають у аварійному стані і їх неможливо відновити.

 

 

У Самбірському районі обікрали церкву

05 травня 2021

Жах... У Великодні свята якась істота влізла і пограбувала храм у с. Райнова... Розбито вікно, викрадено хрест, звіздицю від Євхаристійного набору, гроші ... Прости нас, Господи!..., про це пише у Фейсбук отець...

У Самбірському районі розпочався ремонт автодороги Острів-Луки

04 травня 2021

Дорожня техніка почала працювати на автомобільній дорозі Острів – Луки, що у Самбірському районі Львівщини. Про це сьогодні, 4 травня, повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. «Ця дорога є продовження...

Please publish modules in offcanvas position.