Боринська ОТГ серед 30-ти селищних ТГ України за динамікою збору ПДФ

У департаменті фінансів Львівської ОДА проаналізували рейтингові позиції селищних територіальних громад Львівщини на фоні всіх 434-х селищних ТГ України за доходами бюджету.

Як інформує пресслужба ОДА, щодо динаміки поступлень порівняно з січнем-березнем 2020 року, серед 30-ти селищних громад України з найвищими темпами збільшення загальних надходжень шестеро представляють Львівщину: Боринська, Славська, Куликівська, Підкамінська, Гніздичівська і Лопатинська.

До тридцятки найкращих за динамікою податку на доходи фізичних осіб потрапили Боринська, Поморянська, Славська і Куликівська громади, плати за адмінпослуги – Новояричівська, Боринська, Добросинсько-Магерівська і Підкамінська громади.

 

У Самбірському районі обікрали церкву

05 травня 2021

Жах... У Великодні свята якась істота влізла і пограбувала храм у с. Райнова... Розбито вікно, викрадено хрест, звіздицю від Євхаристійного набору, гроші ... Прости нас, Господи!..., про це пише у Фейсбук отець...

У Самбірському районі розпочався ремонт автодороги Острів-Луки

04 травня 2021

Дорожня техніка почала працювати на автомобільній дорозі Острів – Луки, що у Самбірському районі Львівщини. Про це сьогодні, 4 травня, повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. «Ця дорога є продовження...

Please publish modules in offcanvas position.