Зеленський відмінив ДПА

Президент Володимир Зеленський підписав закон, яким випускників звільнили від обов'язкового проходження Державної підсумкової атестації, але вони можуть пройти ДПА за своїм бажанням. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Закон покликаний зменшити ризики захворювання на COVID-19 серед школярів та запобігти подальшому погіршенню епідемічної ситуації у країні.

Документ передбачає, що учні шкіл та інших закладів загальної середньої освіти, які завершують навчання у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження ДПА.

Однак вони мають право за власним бажанням пройти Держатестацію, серед іншого у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 

У Самбірському районі обікрали церкву

05 травня 2021

Жах... У Великодні свята якась істота влізла і пограбувала храм у с. Райнова... Розбито вікно, викрадено хрест, звіздицю від Євхаристійного набору, гроші ... Прости нас, Господи!..., про це пише у Фейсбук отець...

У Самбірському районі розпочався ремонт автодороги Острів-Луки

04 травня 2021

Дорожня техніка почала працювати на автомобільній дорозі Острів – Луки, що у Самбірському районі Львівщини. Про це сьогодні, 4 травня, повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. «Ця дорога є продовження...

Please publish modules in offcanvas position.