На території НПП "Бойківщина" зрізали майже три десятки дерев

Державні інспектори провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони лісових масивів в межах Боринської територіальної громади Самбірського району Львівської області. Про це повідомили прес-службі Держекоінспекції у Львівській області.

Під час перевірки на території Національного природного парку "Бойківщина" працівниками Інспекції було виявлено незаконну рубку 28 дерев порід смерека, ялиця та ясен невідомими особами. Сума збитків завданих державі становить 92 000 грн.

Матеріали перевірки скеровано до Самбірської окружної прокуратури для вжиття заходів реагування та встановлення особи правопорушника.

У Ралівці працюватиме аптека

20 жовтня 2021

Для мешканців Ралівської сільської ради відкрила свої двері перша на території ОТГ аптека. Відтак, щоб придбати необхідні ліки, відтепер немає необхідності добиратися до Самбора, а можна здійснити покупку на місці. Розташований...

Шість команд юних волейболістів ОТГ гратимуть у фіналі першої спартакіади Львівщини

19 жовтня 2021

У мІСТІ Новий Калинів Самбірського району завершилися відбіркові змагання з волейболу, Вони входили в програму Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних команд територіальних громад. На зональних змаганнях у Новому Калинові мірялись...

Please publish modules in offcanvas position.