Західна в Самборі таки буде!

Надрукувати

У вівторок відбулося позачергове депутатське засідання Самбірської міської ради. Позачергові у нас збираються виключно тоді, коли треба вирішувати якісь фінансові проблеми, наприклад, уточнювати бюджет.

Цього разу обранці погодилися виділити 400 тисяч гривень на проєктно-кошторисну документацію на початком робіт з будівництва так званої західної дороги. Це від колишнього хлібокомбінату, повз газову контору і аж до Дубрівки. Скептики сумнівалися, що отой фантастичний шлях хоч колись відбудеться, але ж відбувається. Може й справді, тими об’їздними дорогами розвантажимо центральну частину міста.

Ще одне фінансове питання. Виділили 85 тисяч гривень на самбірський баскетбол. Ми не часто пишемо про наших “гуліверів”, але вони справді долають вершини. Тепер, скажімо, грають у першій лізі України. Фінансова підтримка, певна річ, потрібна.

Гадаємо, це сесійне засідання покладе край суперечкам з приводу того, що робити з вивільненими з податкової застави приміщеннями, наприклад, колишніми університетом. Мер Юрій ГАМАР закликав обранці та громаду міста подумати, що робити з тими чи іншими приміщеннями. Ратуша чекає пропозицій!

ВЗ"Самбірщина"