Жителя Турківщини засудили за незаконну вирубку смерек

Надрукувати

Самбірською окружною прокуратурою доведено вину 55-річного жителя села Закіпці Самбірського району Львівської області (ч. 1 ст. 246 КК України). Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що чоловік перебуваючи у лісі з корисливих мотивів зрізав п’ять дерев породи «Смерека», після чого за допомогою коня перетягнув до себе на подвір’я та порізав на дрова для того щоб потім продати. Як результат, державі було заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 43,5 тис грн.

Процесуальним прокурором під час проведення досудового розслідування, заявлено в інтересах Турківської міської ради цивільний позов за завдану державі шкоду.

За результатами судового розгляду Турківським районним судом Львівської області чоловіка засуджено до покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік, на підставі ст. 75 КК України звільнено від призначеного покарання з іспитовим строком 1 рік. Цивільний позов прокурора задоволено повністю.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими СВ Самбірського РВП ГУНП у Львівській області.