Шість команд юних волейболістів ОТГ гратимуть у фіналі першої спартакіади Львівщини

У мІСТІ Новий Калинів Самбірського району завершилися відбіркові змагання з волейболу, Вони входили в програму Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних команд територіальних громад.

На зональних змаганнях у Новому Калинові мірялись силами шість команд любителів гри над сіткою, а в Стрілках – п’ять. Відповідно призерами стали юні волейболісти з ОТГ Команрно, Біскович і Рудок, а також Борині,Стрілки і Добромиля.

За словами головного колосівця Самбірщини Руслана Хомина, у суботу, 23 жовтня, у спортзалі с. Воютичі серед цих шести команд буде визначено переможця першої молодіжної спартакіади.

Водночас у програмі Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед команд ОТГ входять вісім видів спорту.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Мешканець Самбірщини опинився у лікарні через отруєння чадним газом

01 грудня 2021

Учора, 30 листопада, у Самборі у важкому стані госпіталізували чоловіка, який отруївся чадним газом. Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, вчора близько 12:00 год., у с. Михайлевичі...

У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

01 грудня 2021

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті. З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти,...

Please publish modules in offcanvas position.