На Старосамбірщині дороги непридатні для школяриків

Станом на сьогодні 74 кілометрів доріг, по яких мають їздити шкільні автобуси, непридатні для проїзду. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Ще на попередній сесії Львівської обласної ради депутати звернулися з проханням проаналізувати стан доріг в області, де проходять маршрути "Школяриків".

За даними департаменту освіти і науки Львівської ОДА, протяжність маршрутів руху шкільних автобусів становить близько 17 тисяч км, з них 2793 км є у доброму стані, 8402 км – у задовільному, 5 303 км – у незадовільному та 74 км є непридатними для проїзду.

Найгірша ситуація зі станом доріг – у Бродівському, Старосамбірському, Жидачівському, Сколівському, Сокальському та Мостиському районах.

Цьогоріч для громад Львівщини закупили 23 шкільних автобуси.

Мешканець Самбірщини опинився у лікарні через отруєння чадним газом

01 грудня 2021

Учора, 30 листопада, у Самборі у важкому стані госпіталізували чоловіка, який отруївся чадним газом. Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, вчора близько 12:00 год., у с. Михайлевичі...

У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

01 грудня 2021

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті. З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти,...

Please publish modules in offcanvas position.