У Самборі напередодні зими збадають будинки на тепло

Не так давно Самбірська міська рада отримала сучасне обладнання для обстеження будівель. За допомогою приладів енергоменеджера можна виявити втрати тепла, зменшити використання енергоносіїв, а отже й усунути проблеми.

В межах тижня Німеччини в Україні та завдяки проекту просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність, що реалізується за підт-римки урядів Німеччини та Швейцарії, відбулося навчання для працівників бюджетних установ Самбірської громади.

Фахівці розповідали і вчили, як практично користуватися набором енергоменеджера та для чого це потрібно. Відзначимо, що завдяки комплекту приборів можна точно визначити ступінь освітленості та загазованості приміщення, температуру і втрати тепла, вологість повітря тощо.

Вже на практиці було продемонстровано, як працює обладнання. Обстеження приладами провели у СШ№8 Самбора.

"ВЗ САМБІРЩИНИ".

Мешканець Самбірщини опинився у лікарні через отруєння чадним газом

01 грудня 2021

Учора, 30 листопада, у Самборі у важкому стані госпіталізували чоловіка, який отруївся чадним газом. Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, вчора близько 12:00 год., у с. Михайлевичі...

У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

01 грудня 2021

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті. З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти,...

Please publish modules in offcanvas position.