У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті.

З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти, культури, спорту та туризму завершила закупівлі для початкової ланки наших навчальних закладів.

Фінансування видатків відбувалось за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету з розрахунку 90/10.

Це дало можливість придбати 15 комплектів комп’ютерного обладнання, дидактичні матеріали та одномісні парти зі стільцями.

Нова українська школа має на меті не тільки надання якісних знань але й формування умінь і навичок застосовувати їх в повсякденному житті.

Резніков розповів, хто підлягає мобілізації в першу чергу

17 серпня 2022

Збройні cили України наразі не потребують збільшення загальної кількості особового складу, мобілізації підлягають конкретні фахівці. Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю «Голосу Америки», пише УП. За словами Резнікова,...

У гаражі самбірчанина знайшли марихуану та психотропи

17 серпня 2022

Самбірською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 23-річного місцевого жителя, якого обвинувачують у збуті особливо-небезпечних наркотичних та психотропних речовин, вчиненому повторно (ч. 2 ст....

Please publish modules in offcanvas position.