У Добромилі нова українська школа у пріоритеті

Створення нового освітнього середовища в рамках найбільш дієвої реформи освітньої галузі - нової української школи й надалі залишається в пріоритеті.

З цією метою Добромильська міська рада у співпраці з відділом освіти, культури, спорту та туризму завершила закупівлі для початкової ланки наших навчальних закладів.

Фінансування видатків відбувалось за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету з розрахунку 90/10.

Це дало можливість придбати 15 комплектів комп’ютерного обладнання, дидактичні матеріали та одномісні парти зі стільцями.

Нова українська школа має на меті не тільки надання якісних знань але й формування умінь і навичок застосовувати їх в повсякденному житті.

Учнів 5-11 класів переводять на «дистанційку»

20 січня 2022

У Львівській області вирішили перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання. Таке рішення ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні 19 січня, інформує видання Tvoemisto.tv із посиланням на заступника...

У Самбірському районі згоріла господарська будівля

07 січня 2022

6 січня о 18:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в с. Стрільбичі Самбірського району в дерев'яній господарській будівлі, критій бляхою. Про це інформує прес-служба ГУ ДСНС України...

Please publish modules in offcanvas position.