Від сьогодні рекомендують відновити роботу дитячих садочків

Департамент освіти та науки Львівської ОВА рекомендує з 23 березня відновити освітній процес в закладах дошкільної освіти та в дошкільних підрозділах області, враховуючи можливості, безпечні умови та запити батьків. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Зокрема, форму організації освітнього процесу кожен заклад має вибрати самостійно з трьох варіантів: очна, дистанційна, змішана. Відповідного листа вже скерували керівникам відділів освіти територіальних громад області.

Також діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, мають право на першочергове зарахування до закладів дошкільної освіти.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти подається:

- заява одного із батьків:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

 

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4486
Перегляди статей
8343537

Please publish modules in offcanvas position.