Фермер Іван Кільган за власний кошт облаштував польову дорогу

Відомий на Самбірщині керівник фермерського господарства «Кільгана» Іван Кільган за свій кошт облаштував польову дорогу. Зокрема, між селами Мала Білина і Велика Білина, які входять до складу Новокалинівської міської територіальної громади, була вкрай погана польова дорога. Вирівняти її місцева влада не мала технічних засобів.

Допомогти взявся фермер Іван Кільган. Він за власні кошти та своєю технікою вирівняв польову дорогу. Тепер нею проїде будь-який транспорт, а не лише трактор, як було до цього.

Новокалинівська міська рада Самбірського району висловила йому подяку як депутату та досвідченому аграрію. Однак Іван Кільган каже, що зробив це для людей та їхніх зручностей, а не для віддяки.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Ралівська громада отримали новий "школярик"

14 березня 2023

Сьогодні передали 10 «школяриків» Великолюбінській, Куликівській, Жовтанецькій, Щирецькій, Буській, Ралівській, Гніздичівській, Козівській, Миколаївській та Белзькій громадам. Автобуси придбали за кошти обласного бюджету та співфінансування громад. Про це повідомив начальник Львівської обласної...

50-річного жителя Самбірщини засудили за незаконне полювання в заповіднику

13 березня 2023

За публічного обвинувачення прокурорів Самбірської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чоловіка за фактом незаконного полювання на об’єктах природно-заповідного фонду (ч. 1 ст. 248 КК України). Про це повідомляє відділ інформаційної...

Статистика

Користувачі
37
Статті
4069
Перегляди статей
7863064

Please publish modules in offcanvas position.