На Самбірщині встановлять свердловину для пошуку газу

Укргазвидобування планує спорудити чотири свердловини для видобутку газу на території Самбірського, Яворівського та Дрогобицького районів. Про це йдеться на сайті департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Зокрема, на території Берестянської площі поблизу села Викоти Бісковицької ОТГ Самбірського району. Глибина свердловини №10 Берестянської площі становитиме до 4000 м.

Очікуваний об’єм видобутку природного газу з свердловини на Берестянській площі становить до 60 тис. м.куб. за добу.

Для їх спорудження передбачається використати бурові дизельні верстати, які працюють на дизпаливі, а на період спорудження свердловин укладуть угоди на використання земельних ділянок площею до 3,5 га кожна.

При бурінні свердловин установкою з дизельним приводом встановлюється санітарно захисна зона 500 м.

Місцеві громади отримають 3% від рентної плати за користування надрами (видобуток природного газу і нафти), а до обласного бюджету надійде 2%.

 

У Самборі з 1 грудня запрацює льодова ковзанка

22 листопада 2022

Вчора, 21 листопада, виконавчий комітет Самбірської міської ради надав дозвіл на розміщення на вул. І.Франка, 2 атракціону "Льодова ковзанка". Про це повідомляє прес-служба Самбірської міської ради. Ковзанку встановлюватиме ТОВ "Зірки України",...

ВРУ продовжила воєнний стан і мобілізацію ще на 3 місяці

16 листопада 2022

Народні депутати продовжили термін дії воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого наступного року. За відповідні постанови №8189 та №8190 проголосували 294 та 297 депутатів.

Please publish modules in offcanvas position.