На території Турківської ТГ виявлено несанкціонований смітник

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області під час виїзду на територію Турківської ТГ Самбірського району виявили несанкціоноване сміттєзвалище.

Виявлено при дорозі між населеними пунктами Ясениця та Ясенка Стецьова в придорожніх кущах несанкціоновані локальні складування твердих побутових відходів (папір, пластик, склобій), орієнтовними розмірами 5м х 6м. Під час проведення візуального обстеження власника відходів не встановлено.

Інспекція звернулась до Турківської міської ради для вжиття заходів реагування та прийняття рішення згідно статтей 12, 21 Закону України «Про відходи».

У Самборі з 1 грудня запрацює льодова ковзанка

22 листопада 2022

Вчора, 21 листопада, виконавчий комітет Самбірської міської ради надав дозвіл на розміщення на вул. І.Франка, 2 атракціону "Льодова ковзанка". Про це повідомляє прес-служба Самбірської міської ради. Ковзанку встановлюватиме ТОВ "Зірки України",...

ВРУ продовжила воєнний стан і мобілізацію ще на 3 місяці

16 листопада 2022

Народні депутати продовжили термін дії воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого наступного року. За відповідні постанови №8189 та №8190 проголосували 294 та 297 депутатів.

Please publish modules in offcanvas position.