На території Турківської ТГ виявлено несанкціонований смітник

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області під час виїзду на територію Турківської ТГ Самбірського району виявили несанкціоноване сміттєзвалище.

Виявлено при дорозі між населеними пунктами Ясениця та Ясенка Стецьова в придорожніх кущах несанкціоновані локальні складування твердих побутових відходів (папір, пластик, склобій), орієнтовними розмірами 5м х 6м. Під час проведення візуального обстеження власника відходів не встановлено.

Інспекція звернулась до Турківської міської ради для вжиття заходів реагування та прийняття рішення згідно статтей 12, 21 Закону України «Про відходи».

Жителю Самбірського району дали два місяці за насильство над дружиною

26 травня 2023

За публічного обвинувачення Самбірської окружної прокуратури 63-річного мешканця одного із сіл Самбірського району визнано винним у вчиненні домашнього насильства та умисного невиконання обмежувального припису суду (ст. 126-1, ст. 390-1 КК...

У Турці шукають поліцейських офіцерів громади

18 травня 2023

Поліцейських офіцерів громади шукають у Львівській, Дрогобицькій, Розвадівській, Турківській та Великолюбінській територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба поліції області. Участь у конкурсі на заміщення посади поліцейського офіцера громади може взяти діючий...

Статистика

Користувачі
37
Статті
4137
Перегляди статей
7943400

Please publish modules in offcanvas position.