У Кульчицях завелася лисиця з підозрою на сказ

У селі Кульчиці Самбірського району 16-річного хлопця вкусила у палець руки лисиця. Про це повідомила пресслужба Ралівської громади Самбірського району.

Через це, для запобігання виникненню та поширенню сказу тварин на території Ралівської ОТГ, комісія з питань ТЕБ і НС сільради зобов’язала Самбірську районну державну лікарню ветеринарної медицини терміново провести дезінфекцію будинку, де зафіксували випадок укусу, та прилеглих господарських дворів, здійснювати постійний епізоотичний нагляд за свійськими тваринами та розв'язати питання довакцинації свійських тварин у селі Кульчиці.

Крім цього, комісія доручила старості Кульчицького старостинського округу провести роз'яснювальну роботу з мешканцями села про виконання заходів щодо запобігання виникненню та поширенню сказу тварин.

 

У Самборі з 1 грудня запрацює льодова ковзанка

22 листопада 2022

Вчора, 21 листопада, виконавчий комітет Самбірської міської ради надав дозвіл на розміщення на вул. І.Франка, 2 атракціону "Льодова ковзанка". Про це повідомляє прес-служба Самбірської міської ради. Ковзанку встановлюватиме ТОВ "Зірки України",...

ВРУ продовжила воєнний стан і мобілізацію ще на 3 місяці

16 листопада 2022

Народні депутати продовжили термін дії воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого наступного року. За відповідні постанови №8189 та №8190 проголосували 294 та 297 депутатів.

Please publish modules in offcanvas position.