На сесії Самбірської райради припинили повноваження чотирьох депутатів

Сьогодні, 30 березня, на десятому пленарному засіданні сесії Самбірської районної ради підтримано рішення про припинення повноважень чотирьох колег-депутатів.

Особисті заяви про дострокове складання повноважень депутатів районної ради написали троє обранців від політичної партії «Громадянська позиція» Олег Спринський, Людмила Медвідь та Надія Куцалаба. Остання, до речі, до районного парламенту увійшла невдовзі після минулих місцевих виборів, оскільки Василь Курій одним з перших добровільно склав свій мандат.

Не забажав бути депутатом районної ради і Василь Кобилинський, обраний від політичної партії «Сила і честь».

Проекти рішень по усіх чотирьох депутатах розроблені на підставі їхніх особистих заяв, а також попереднього погодження з профільною комісією районної ради.

Тепер районна територіальна виборча комісія має визначитися, хто згідно з партійними списками замінить «добровольців» і стане депутатами.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4488
Перегляди статей
8344825

Please publish modules in offcanvas position.