22 березня у Львові відбудуться електронні земельні торги Бісківської ТГ

Земельні електронні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності відбудуться 22 березня 2024 року. Про це повідомляє прес-служба ЛОВА.

Пропоновані ділянки розташовані на території:

Бісковицької територіальної громади за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:

· площа ділянки – 9,32 га, стартовий розмір річної плати – 3125,40 грн. Детальніше за посиланням;

· площа ділянки – 1,90 га, стартовий розмір річної плати – 827,36 грн. Детальніше за посиланням;

Кінцевий строк подання цінових пропозицій – до 20:00 год. 21 березня 2024 року.

«Перевагою набуття права оренди на земельних торгах є готовність ділянки до використання орендарем чи інвестором без зайвих процедур після укладання угоди», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

 

На Самбірщині знайшли стару протитанкову міну

12 квітня 2024

Протягом вчорашньої доби, до рятувальників надійшло 3 повідомлення про виявлення боєприпасів часів II Світової війни. Про це повідомляють у ДСНС Львівської області. артилерійський снаряд знайшли під час проведення земляних робіт в...

Всі тергромади Самбірщини у першому кварталі виконали планове завдання з надходження податків

04 квітня 2024

Як повідомляє департаменту фінансів Львівської ОВА, Моршинська, Перемишлянська, Сокільницька і Великолюбінська ТГ не забезпечили виконання планових завдань з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету за підсумками першого кварталу...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4422
Перегляди статей
8270841

Please publish modules in offcanvas position.