Всі тергромади Самбірщини у першому кварталі виконали планове завдання з надходження податків

Як повідомляє департаменту фінансів Львівської ОВА, Моршинська, Перемишлянська, Сокільницька і Великолюбінська ТГ не забезпечили виконання планових завдань з надходження податків і платежів до загального фонду бюджету за підсумками першого кварталу (загалом в області є 73 громади).

Нагадуємо, загальнообласне виконання плану становить 111 відсотків. Кількість громад, що не виконують план, на початку року залишається доволі сталою: на 1 лютого їх було теж 4, на 1 березня – 3.

Водночас, як зазначив директор департаменту Олег Демків, у Бібрській, Козівській і Поморянській громадах має місце недостатньо високий рівень виконання річних планових показників – менше 22 відсотків. Це може свідчити про дещо „штучне” забезпечення запланованих надходжень у січні-березні. Загалом по області рівень виконання річного плану становить 26 відсотків.

Маємо дві територіальні громади із зменшенням надходжень порівняно з першим кварталом 2023 року – Боринська і Добротвірська. Загалом по області досягнуто приросту на 25 відсотків.

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4458
Перегляди статей
8311288

Please publish modules in offcanvas position.