Завтра, 15 жовтня, стартує ралі «Кубок Карпат»

Сьогодні, 14 жовтня, з 11.00 год. до 16.00 год. відбудеться пробний заїзд та ознайомлення з трасою в звичайному режимі. На цей період часу автомобільна дорога Бориня-Мохнате перекриватись не буде і будь-якого спеціально-обмежуючого режиму вводитись не буде. Самі гонки пройдуть 15 жовтня з 8.00 год до 16.00 год. В цей період часу дорога Бориня-Мохнате буде перекрита для руху будь-якого транспорту окрім надзвичайних ситуацій. Крім цього буде обмеження на рух пішоходів та свійських тварин по проїзній частині. Виїзд особистого автотранспорту на цій ділянці дороги також буде заборонено. Громадський транспорт 15.10.2017 року з 8.00 до 16.00 год. здійснювати рейси на дорозі Бориня-Мохнате не буде.

Жителів, які проживають в населених пунктах, де буде проходити ралі просять віднестися з розумінням до прийнятих заходів безпеки та уникати ситуацій, які можуть привести до певний ускладнень. Всіх дорослих просять на цей період часу контролювати переміщення дітей та забезпечити догляд за ними.

Відкриття змагань відбудеться 14 жовтня 2017 року о 18.00 год. на території готелю «Панська ровінь» в с.Мохнате. Закриття та нагородження відбудеться 15 жовтня 2017 року о 17.00 год. на цій же території.

Старт гонок розпочнеться в с.Мохнате на дорозі біля сільської ради, а фініш в селищі Бориня на дорозі біля міської лікарні.

Громадський порядок та безпеку буде забезпечено силами Турківського ВП Самбірського ВП у Львівській області а також приданими силами з Сколівського, Самбірського та Стрийського районів в загальній кількості біля 70 чоловік.

 

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.