Націоналісти Львова спільно з профспілками ЛАЗу та ГО проведуть пікет міськради.

 26 жовтня націоналісти Львова проведуть пікет Львівської міської ради з вимогою про недопущення фінансування окупантів з бюджету міста Львова. В акції візьмуть участь представники ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектору», «Соколу» та профспілок ЛАЗу, та інших громадських організацій. Початок акції о 9:30 годині.

ЗВЕРНЕННЯ
Спільна заява українських націоналістів щодо недопущення фінансування окупантів з міського бюджету Львова

Спільна заява українських націоналістів щодо недопущення фінансування окупантів з міського бюджету Львова На пленарному засіданні Львівської міської ради 5 жовтня 2017 року депутатська більшість в складі фракцій «Самопоміч», «Блок Петра Порошенка», «Громадянська позиція» «УКРОП» та частина «Народного контролю» прийняла ухвалу , яка передбачає перерахунок 19,5 мільйонів гривень з міського бюджету у розпорядження підприємства, підконтрольного цивільній дружині та бізнес-партнеру одіозного російського олігарха та власника ним же розграбованого «Львівського автобусного заводу» Ігоря Чуркіна.

Родина Чуркіних злочинно приватизувала та довела до повного розвалу одне із найбільших підприємств східної Європи, а тепер у змові з мером Львова та підконтрольними йому депутатами хоче отримати майже 20 мільйонів бюджетних гривень.

В час, коли вся Україна веде війну за державність, в тилу місцеві бариги йдуть на змову з яскравими представниками держави-окупанта.

Будь-яка співпраця з ворогом , тим більше - його пряма фінансова підтримка – це злочин проти держави та зрада національних інтересів.

Ми, українські націоналісти, вимагаємо негайно скасувати ухвалу міської ради «Про погодження підписання меморандуму про співпрацю» та не допустити фінансування пособників російських окупантів. Жодної гривні на користь ворога!

Повідомляє Прес-служба ЛМО ВО "Свобода"

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.