Передкарпатська правда

  

Кубок Львівщини на Самбірщині

Футбольний клуб "Карєр" Торчиновичі, минулої неділі, у Львові на стадіоні СКА, у фіналі Кубка Львівської області з футболу обіграв ФК"Куликів" з рахунком 2:0, який достроково став чемпіоном премєр ліги області.
Уже на 34хв. першого тайму Володимир Бобилєв розпечатав ворота гравців з Куликова, а у другому таймі на 40хв Іван Колодій отримавши круглого на своїй половині поля, пройшов по флангу всю половину поля суперників і прострілив у штрафну. Ігрок "Карєру" Владислав Кудрявцев, який вийшов на заміну, замкнув передачу, і у падінні головою розстріляв ворота куликівців. Упродовж всього матчу ФК"Куликів" серйозної загрози для воріт суперника не створив. Мало того, у другому таймі Степан Фостяховський, змарнував стопроцентну нагоду покарати суперника з Куликова. Він обіграв всіх і навіть воротаря та не зумів поцілити у порожні ворота.
Отже, вперше в історії, Кубок Львівської області з футболу здобув  футбольний клуб із Старосамбірського району і вдвічі приємно, що це зробили футболісти Торчиновицького "Карєру". Нагороджуючи переможців, голова Федерації футболу у Львівській області Ярослав Грисьо так і не зміг пригадати, щоб цей трофей здобували сільські футболісти.


Цьогорічна історія протистояння ФК"Куликів" та ФК"Краєр" неординарна. На весні суперники зустрічалися у фіналі Кубка Ернеста Юста і карєрівці здобули перемогу. У чемпіонаті вони двічі поступалися куликівцям, які достроково стали чемпіонами премєр ліги. А тепер у Кубку області "Карєр" знову взяв реванш. Попереду фінал Суперкубка області з футболу все між тими "Карєром" і "Куликовом". Протистояння триває і фінал Суперкубка зрештою визначить найсильніший футбольний клуб області цьогорічного сезону.


 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 64 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4431588