Передкарпатська правда

  

Медицина

У Львівській області щороку народжуються понад 1000 недоношених немовлят

У Львівській області щороку народжуються понад 1000 недоношених немовлят

З нагоди Міжнародного Дня передчасно народженої дитини у суботу в неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні провели день відкритих дверей. Про це інформує департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. Участь у заході взяли батьки та маленькі пацієнти, генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, головні експерти департаменту з неонатології Ольга Децик та з інтенсивної терапії новонароджених Зоряна Салабай. «Ми маємо добре обладнання, величезні знання та досвід. А ще маємо професіоналів-лікарів. Та ми хочемо бути ще кращими, тому вдосконалюємось, бо цього потребують наші найкращі пацієнти – діти», – зазначив Михайло Гичка. В межах заходу батьки передчасно народжених немовлят пригадували моменти, спілкувалися, ділилися своїми спогадами та переживаннями. 

Зазначимо, що недоношеною вважають дитину, яка народилася передчасно (менше ніж 37 повних тижнів). Недоношеними дітьми є діти із малою масою тіла менше ніж 2500 г. Для передчасно народжених дітей характерною є функціональна незрілість центральної нервової системи, терморегуляції, органів дихання, травлення, кровообігу, кровотворення, імунної системи. У світі народжується 15 млн дітей передчасно, це кожний 10-ий малюк. В Україні щороку орієнтовно 20 тисяч дітей народжується передчасно. Зокрема, у Львівській області – понад 1000 таких немовлят народжуються щорічно. Передчасні пологи – це одна з перших причин дитячої смертності серед новонароджених.

З 2015 року Україна долучилася до всесвітньої ініціативи відзначення дня передчасно народженої дитини задля привернення уваги та інформування нашого суспільства про цю проблему.

Leopolis.news

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4528033