Передкарпатська правда

  

Щенячий патруль у Самборі

Щенячий патруль у Самборі!!! Зік Райдер та команда неймовірно сміливих щенят покажуть зимові історії улюблених героїв. Величезний шар літає по всьому залу, лазерні та світові ефекти,ігри, співи та дитячий гумор. Все це та спеціальний гість очікує на

Вас 9 лютого о 17-00 в залі в народному домі Самбора.

Хоробрі щенята Скай, Здоровань, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, звичайно, відважний хлопчик Зік Райдер, - всі вони вже готові занурити сміливих глядачів в самі захоплюючі пригоди. З популярними супергероями хлопчики й дівчатка зустрінуться на захоплюючому інтерактивному поданні за участю акторів Київського театру ростових ляльок.
Дозвольте мрії свого малюка здійснитися! Приходьте на чудовий спектакль.
Для всіх діток Щенячий Патруль - приклад для наслідування. Сміливі цуценята і Райдер ніколи не залишаються байдужими до чужої біди. При цьому їх не лякають ніякі перешкоди на шляху. Використовуючи свої таланти і вміння, герої завжди можуть прийняти вірне рішення і розібратися з будь-якими труднощами.

Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння і добрі наміри - найкращі порадники у найскладнішій ситуації. А добро завжди повернеться сторицею.
Кожна дитина буде залучений в пригоди і разом з цуценятами-рятувальниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.
Діток чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій і несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають друзів!

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 148 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527465