Передкарпатська правда

  

У Самборі встановили велику писанку

У центрі Самбора, на центральній його площі Ринок, вперше з нагоди Великодня встановлено велику писанку. Вона стала об’єктом цікавості, особливо для малечі та гостей.
Саме біля писанки у святкові дні відбудуться великодні гаївки та концерт художніх колективів міста у рамках програми «Велично дзвін Воскресний залунав». Пише Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

За словами організаторів святкового дійства, цим самим самбірчани можуть долучитись до українських традицій, співаючи з усіма великодні гаївки. У концертній програмі візьмуть участь та виступлять популярні у Самборі мистецькі колективи. Це, зокрема, народний естрадно-духовий оркестр «Ретро», народний дитячо-юнацький хор «Світанок», а також молодіжні колективи Центру позашкільної освіти.

У той же час протягом святкових днів Великодня бажаючі можуть відвідати Самбірський історико-етнографічний музей «Бойківщина» та оглянути виставку «Музика писанки», яка діятиме до Зелених свят. Експозиція налічує близько 60 писанок як традиційних, так і авторських робіт майстрині-писанкарки Зоряни Грегорійчук.

 

Фото автора

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 163 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4438610