Передкарпатська правда

  

Більшість Львівської облради не підтримує християнське виховання в школах

Львівська обласна рада не підтримала звернення до центральних органів влади про викладання предмету «Християнська етика» в школах, яке ініціювала фракція ВО «Свобода». Цю ініціативу розглядали на сесії облради 15 травня 2018 року і вже вдруге вона не набрала достатньо голосів.

Як зазначив у своєму виступі Олег Панькевич, до фракції звернулася Християнська благодійна організація «Христове милосердя» із проханням підтримати звернення про викладання «Християнської етики», цю ініціативу підтримують інші організації, також її схвалила Громадська рада при Львівській облдержадміністрації.

«Якщо ми прагнемо будувати нашу державу на засадах добра і справедливості, дбати про добробут українців, то маємо починати із належного виховання дітей та молоді. Християнська мораль плекає не тільки певні норми поведінки, але і виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Ось чому християнське виховання повинно здійснюватися не лише у сім’ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах.

Вважаємо, що треба забезпечити розвиток християнської, моральної, національно-культурної освіти дітей, зокрема запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий (за рахунок інваріантної складової) предмет «Християнська етика», - йдеться у зверненні.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 132 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4417775