Передкарпатська правда

  

ЛГБТ-активісти з громадської організації «Інсайт» анонсували на 26 липня проведення у Львові другого Фестивалю рівності.

Із міркувань безпеки організатори поки не повідомляють ні конкретного місця, ні програми фестивалю. Вочевидь, це пов’язано з тим, що під час першого Фестивалю рівності 2016 року у Львові сталися сутички.

«Минуло більше двох років опісля візиту Фестивалю рівності до Львова і тепер ми повертаємося! Давнім девізом міста вже давно є «Львів відкритий для світу», а Фестиваль рівності є відкритим для всіх і вже вдруге відкриє свої двері для Львова», – йдеться у повідомленні організаторів.

Цього ж дня окрім Львова Фестивалі рівності пройдуть ще у п’яти містах – Києві, Дніпрі, Чернівцях, Ужгороді та Запоріжжі. Конкретні місця проведення та програми кожного з них також наразі невідомі, однак організатори зазначають, що «Фестиваль рівності не передбачає проведення жодних парадів».

Програму львівського Фестивалю рівності мають опублікувати ближче до дати проведення. Наразі відомо, що він почнеться о 17:00 і триватиме близько п’ять годин.

Нагадаємо, у березні 2016 року активісти з громадської організації «Інсайт» провели у Львові перший Фестиваль рівності, під час якого відбулися сутички із праворадикалами, які намагалися завадити проведенню фестивалю.

Попри протести радикалів Фестиваль рівності таки пройшов в одному з готелів міста. Втім, через заборону суду організаторам довелося відмовитись від проведення ЛГБТ-квесту, яким мав розпочатись фестиваль.

Зрештою побачимо, наскільки готове суспільство , та й взагалі чи потрібно пропагувати ЛГБТ. Думаю нікому зайве пояснювати, що культура ЛГБТ йде в супереч сімейним цінностям, та й  51 статтю Конституції України ніхто не відміняв.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 142 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4415843