Передкарпатська правда

  

У Самборі збирають кошти на лікування молодої мами

Популярне тріо «Новий час» у складі трьох священиків Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ в Самборі дало благодійний концерт. На цьому мистецькому заході збирали кошти для молодої матері Оксани Коваль, яка потребує серйозного лікування за кордоном. Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. Організатором благодійного концерту виступили члени місцевого осередку ВО «Свобода». Свою мистецьку програму тріо «Новий час» розпочало молитвою за оздоровлення і нею її закінчило. Присутні в їх виконанні почули пісні духовної тематики, якими солісти славили Бога, закликали до віри і повсякчас творити добро. В результаті для проведення складної операції молодої самбірчанки було зібрано більше 16 тисяч гривень. Організатори концерту кошти передали матері хворої доньки. Паралельно до збору коштів на медичні потреби хворої долучились школи Самбора, деякі установи та організації міста.

23 листопада в Самборі відбудеться другий благодійний концерт для Оксани Коваль, яка, за словами керівника міської організації «Українська молодь – Христові» о. Тараса Рисея, потребує нашої допомоги. Члени УМХ і розповсюджують квитки. На сцені Народного дому виступлять Віктор Винник, Я–РЕК, Віра Ляхович та Ростислав Кушина і Юрій Дякунчак.

Вартість вхідного квитка – 100 грн. Нагадаємо, що це не перша благодійна акція, яка проводиться в Самборі на лікування краян за кордоном.

Микола СЕНЕЙКО,Leopolis.news

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 94 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4432175