Передкарпатська правда

  

«ДИВО-ШАШКИ У СНІЖНИХ КАРПАТАХ – 2018»

В місті Турці Львівської області з 10 по 14 січня 2018 року, в приміщенні школи-інтернату, у дванадцяте відбувся дитячий турнір “Диво-шашки у сніжних Карпатах”. На цей раз він одержав статус міжнародного. У змаганнях взяли участь 25 команд з України, Білорусі та Молдови ( учасники віком 2005 року народження та молодші), а також 12 учасників в особистому турнірі (2000 року народження та молодші). Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА (керівники Михайло Юсипович та Василь Поточний) були Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримали турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток) та «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) На урочистому відкритті змагань учасників вітали голова Турківської РДА Олександр Лабецький, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, головний суддя, віце-президент федерації шашок України, міжнародний арбітр Іван Ільницький, а також юні колядники – вихованці Турківського БДЮТ.

За результатами цікавих змагань перше місце з загальним результатом 16 командних очок із 16 можливих посіла команда міста Слонім із Білорусі (тренер – А. Аніська), за яку виступали Марат Лев, Ілля Астафьев та Александра Синяк. Друге місце з результатом – 13 очок посіла команда Київ-1 (тренер – В.Коваленко) у складі Никіта Гераськін, Лев Поліщук та Марія Лисач. Третє місце з результатом – 11 очок виборола команда Гомель-1 із Білорусі (тренер А.Барашко) у складі Даниїл Лапчук, Глеб Елопов та Інга Барашко.
Близькими до призових місць були також команди: «Вікторія» з м. Іршава Закарпатської області (Катерина Мойсей, Богдан Юрченко, Анастасія Панич, тренер А.Вайда) – 11 очок, Бендери-2 з Молдови (Дмитрий Горський, Даниїл Лупашко, Дарья Долапчи, тренер Б.Сигал) – 10 очок та Турківської ДЮСШ «Юність» – 3 (Андрій Кузьо, Ірина Малетич, Софія Марусяк, тренер Б.Москаль) – 10 очок.
Також були визначені кращі шашкісти в індивідуальному заліку, зокрема на «першій дошці» – Марат Лев (Слонім), Никіта Гераськін (Київ-1), Михаїл Дамаскин (Бендери-1); на «другій дошці» – Ілля Астафьев (Слонім), Никита Лагутков (Гомель-2), Лев Поліщук (Київ-1) та на «третій дошці», на якій змагались тільки дівчата, – Александра Синяк (Слонім), Інга Барашко (Гомель-1), Дарья Долапчи (Бендери-2).
У особистому турнірі перше місце серед юнаків посів Максим Долапчі (Бендери), друге – Олександр Волох (Ківерці Волинської області), третє – Максим Хрищенюк (Київ). Серед дівчат перше місце виборола Вікторія Прокопюк (Київ), друге – Марія Шманенко (Київ), третє Тетяна Денис із Мінська.
Також цікаво пройшли бліцтурніри, коли кожному із учасників давалося тільки по 3 хвилини на партію + 2 секунди на хід. Переможцями виявилися: в категорії «юних надій» віком до 8 років серед хлопців Никита Лагутков (Гомель), Лев Порецький (Київ), Александр Малахов (Мар’їна Горка, Білорусь), а серед дівчат Вероніка Терпай (Іршава); у категорії «надій» віком до 10 років серед хлопців – Дмитро Горський, Богдан Волошин (обидва Бендери), Іван Харитончик (Мар’їна Горка), а серед дівчат- Інга Барашко (Гомель), Софья Киблик і Дарья Долапчи (обидві – Бендери). Серед «молодших кадетів» віком до 13 років у хлопців Марат Лев, Ілля Астафьев (Слонім), Богдан Юрченко (Іршава) та дівчат – Александра Синяк (Слонім), Катерина Мойсей (Іршава), Ірина Малетич (Турка). Серед кадетів віком до 18 років у юнаків Максим Долапчі (Бендери), Олександр Гриненко (Київ), Олександр Волох (Ківерці), а серед дівчат – Вікторія Прокопюк (Київ), Мар’яна Біян (Турка) та Тетяна Денис (Мінськ).
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними подарунками та солодощами, які їм вручили заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, в.о. начальника відділу освіти Турківської райдержадміністрації Михайло Юсипович, завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний, почесний гість змагань, президент міжнародної федерації шашок “Інваспорт” Лешик Петліцький (Польща) та організатори турніру Богдан Москаль і Іван Ільницький.
Для всіх учасників змагань було організовано змістовний відпочинок. Вони відвідали музеї міста Турка – «Бойківщина» та «Героїв АТО», прикордонну заставу та Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, де мали змогу покататись на канатно-крісельній дорозі та почастуватись смачним обідом. Учасники  оглянули районний конкурс вертепів, і взяли участь у щедруваннях на Старий Новий Рік, за що були нагороджені солодощами.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527460