Передкарпатська правда

  

Депутати пропонують звільнити волонтерів від податків на "євробляхи"

Депутати пропонують звільнити волонтерів від податків на

Група нардепів зареєструвала законопроекти про звільнення від адмінвідповідальності та сплати податків волонтерів, які ввозили авто на іноземній реєстрації для передачі військовим на Донбас.

Відповідні законопроекти №9382 та №9383 про внесення змін до Митного та Податкового кодексів опубліковані на сайті Верховної Ради, повідомляє "Укрінформ".

"Метою законопроекту є законодавче врегулювання питання звільнення волонтерів від адміністративної відповідальності та від сплати відповідних митних, податкових і інших платежів за транспортні засоби, щодо яких не були дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, якими такі волонтери фактично не володіють та не розпоряджаються у зв’язку з передачею цих транспортних засобів військовим, що захищають Україну… у Донецькій та Луганській областях", - ідеться в пояснювальних записках до законопроектів.

Пропонується також звільнити від митних, податкових та інших платежів підрозділи військових формувань, яким було передано автівки на іноземній реєстрації.

Крім того, транспортні засоби, конфісковані за статтями 470 і 481 Митного кодексу, пропонується передавати підрозділам, які беруть безпосередню участь в Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Разом з тим при розмитненні та реєстрації "євроблях" такі підрозділи пропонують звільняти від сплати належних податкових, митних та інших платежів.

Українська правда

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 290 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1655
Перегляди статей
4532934