Передкарпатська правда

  

Цьогоріч у Старосамбірському районі сказилося пять тварин

Станом на 26 грудня на Львівщині зафіксовано 40 випадків сказу серед тварин, з яких п’ять випадків зареєстрвано у грудні. У контакті з хворими тваринами, у яких сказ виявили у грудні, перебувало 13 мешканців області, серед яких двоє дітей. Усім зараз проводять щеплення від сказу.

«Серед виявлених хворих на сказ тварин – 16 лисиць, 11 котів, 10 собак, єнот, борсук і корова. Домашні тварини найчастіше заражаються сказом від хворих лисиць», - повідомила ZAXID.NET завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій львівського обласного лабораторного центру Ірина Куліш.

Найбільше випадків сказу, за словами Ірини Куліш, зафіксовано у Жовківському районі – дев’ять випадків, по п’ять – у Городоцькому і Старосамбірському районах.

Сказ – це гостре інфекційне захворювання, що вражає центральну нервову систему і є смертельно небезпечне. Вірус людині передається від хворих тварин через укус, ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми. Сказ не лікується, шансів одужати нема.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1655
Перегляди статей
4532839