Передкарпатська правда

  

В Україні заборонили «Мезим форте» з маркуванням російською мовою

В Україні заборонили Мезим форте з маркуванням російською мовою

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу «Мезим® форте», таблетки, вкриті оболонкою, № 80 (20х4), виробництва Берлін - Хемі АГ, Німеччина, розфасовано та упаковано ЗАТ «Берлин-Фарма», Росія, з маркування російською мовою. Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Держлікслужби.

Препарат заборонили відповідно до чинного законодавства та з метою активної протидії поширенню неякісних лікарських засобів та таких, що офіційно не ввозились на територію України.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, потрібно невідкладно після одержання цього розпорядження перевірити наявність вказаного лікарського засобу з маркуванням російською мовою, вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення, про що повідомити територіальний орган Держлікслужби. У разі знищення відходів препарату в двотижневий строк направити до територіального органу Держлікслужби копію акта про знищення відходів лікарського засобу.

 

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити
Kluch Mobile Польські сім картки
Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 415 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2080
Перегляди статей
5195272