Штрафувати за "євробляхи" все одно будуть, хоч закон вступив в силу

Надрукувати

До 31 грудня 2019 року не штрафуватимуть лише за керування авто на єврономерах, а от за прострочення ввезення чи транзиту діє штраф у 170 тисяч гривень.

Закон про відтермінування штрафів за керування авто на іноземних номерах "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів…" номер 73-IX, який вступив силу з 22 вересня, переносить дату лише санкцій за управління "євробляхами". А от за інші правопорушення строки не змінились, повідомляє група в Фейсбук "Доступне Авто".

"За протермінування транзиту чи тимчасового ввезення штрафи розміром 170 тисяч гривень залишаються, - пишуть у групі. - Як завжди, найбільше дістається "пересічникам" та тим, хто ввозив автомобіль особисто. Більшість таких людей - це жителі прикордоння. З наших власних джерел стало відомо, що у Закарпатській області складено вже не один такий протокол. Люди незадоволені діями митників, останні ж не можуть нічого вдіяти, бо працюють в рамках закону. Назріває конфлікт".

 

 

Передкарпатська правда