Передкарпатська правда

  

З 1 жовтня діють безготівкова та готівкова монетизація пільг

З 1 жовтня 2019 року набув чинності Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затверджений постановою Кабміну від 17.04.2019 №373. Це означає, що запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату комунальних послуг.

При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним. На цьому акцентують в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Так, з 1 жовтня діють дві системи монетизації пільг:

— безготівкова монетизація — коли кошти перераховуються в АТ «Ощадбанк», який здійснюватиме розрахунки з організаціями-надавачами житлово-комунальних послуг. Зекономлені гроші можна зняти з рахунку за підсумками опалювального періоду (раз на рік). При цьому пільговику не потрібно нікуди звертатись, за нього все зроблять органи соцзахисту;

— готівкова монетизація — коли пільговик кожен місяць отримуватиме нараховану суму пільги у грошовій готівковій формі, зараховану на його рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку, або через відділення зв’язку АТ «Укрпошти».

Для отримання пільг готівкою потрібно подати заяву до 15 жовтня 2019 року.

Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

 

 

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити
Карпатські медороби Карпатський Мед Купити
Білаки запрошуємо на роботу

На сайті 202 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2080
Перегляди статей
5194936