Передкарпатська правда

  

Андрій Лопушанський навчить дітей горян плавати

Звісно, що не сам особисто. Але все за порядком. Відомий благодійник та меценат Андрій Лопушанський на наших теренах добрі справи робить з 2003 року. Його коштом у Добромилі збудовано церкву та школу. Шкіл такого рівня в Україні тільки пять. У Старому Самборі памятник Степану Бандері. Також долучився благодійник до щойно встановленого памятника Степану Бандері в Самборі. Добрі справи Андрія Лопушанського годі перелічити. У Сколе, Турці, Старому Самборі, Самборі та Добромилі відкрито безкоштовні юридичні консультації для всіх потребуючих юридичної допомоги. Тільки офіс у Старому Самборі надав понад 900 особам ,безкоштовну юридичну консультацію.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

У січні 2011 року Благодійний фонд Андрія Лопушанського започаткував Проект "Здорові діти". Річ у тім, що за оцінками фахівців, лише 10% учнів закінчують середні школи цілком здоровими. У рамках цього проекту школярі з Прикарпатського краю мають можливість регулярно відвідувати санаторій "Женева" у Трускавці і приймати водні процедури, плавати в басейні та користуватися всіма іншими послугами водно-оздоровчого комплексу, яких немало. За словами виконавчого директора Фонду Ореста Бонка, у рамках Проекту у "Женеві" побувало 6тис. дітей. В середньому затрати на одне відвідання дитиною водного комплексу санаторію складає 240грн.. Завдання  проекту, полягає в тому, щоб кожна дитина навчилася плавати. Важко переоцінити заняття плаванням у розвитку здорової дитини. З цим мабуть погодяться усі, батьки, лікарі. У басейні діти оздоровлюються організовано, проводяться змагання з водних дисциплін. Переможці отримують призи та Кубки. Не забувають смачно накормити дітей з меню чотиризіркового готелю.
Під патронатом Фонду знаходяться багатодітні родини, у яких діточки потребують реабілітаційного оздоровлення. Уже вісім родин проживали в санаторії та відчутно покращили своє здоровя. На черзі іще пять. Зараз у санаторії оздоровлюється сімя Оксани Деркач із Нового Міста Старосамбірського району. До речі пані Оксана єдина в цьому районі мати, яка всиновила двох діточок.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 276 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315804