Передкарпатська правда

  

На Вознесіння старосамбірчани вели себе не по християнськи

За день до Вознесіння і у сам день, одного із найбільших християнських свят, частину жителів Старого Самбора охопив якийсь політично-диявольський раж. Вони, вимагаючи звільнення начальника міліції, обклали шинами приміщення, підігнали так званий "луганський БеТеР" до міліції, чим налякали і дітей у сусідньому дитсадку, які виглядаючи у вікна лепетали "і у нас Донбас" і звичайних перехожих. Що правда, частина міщан сприймали це, як атракцію. Смажену новину миттєво підхопили ЗМІ, це стривожило і львівян, і жителів інших районів. Лунали телефонні дзвінки до районної влади, журналістів, звичайних знайомих, питали, "що відбувається?" і "чи не потрібна допомога?". До кінця дня, практично, всі зацікавлені сторони твердо знали про завтрашній візит до Старого Самбора очільника обласної міліції з метою звільнення начальника Старосамбірської міліції. Здавалося містечкові революціонери мали б заспокоїтися. Та ба, вони, увійшовши у смак, вирішили розвинути сценарій.  На день приїзду керівника обласної міліції, що припав на Вознесіння, запросили до участі у політичному шоу гостей із Самбора, Турки та навколишніх сіл і містечок.

 

І акурат, коли у церквах правилися Богослужіння на честь Божого Вознесіння, містом ганяв БРДМ у супроводі кількох автівок із криками, реготом і скаженим бібіканням. Врешті усі учасники знову зібралися біля міліції. Марно обласний очільник міліції та очільник РДА намагалися закликати учасників шоу до здорового глузду та елементарної законності. З дозволу сказати дебати нагадували розмову глухого з німим. З перших хвилин стало зрозуміло, що заточені на агресію мітингувальники не мають наміру слухати будь-які правові пояснення. Вони вимагали політичної, революційної доцільності. Мітингувальники не тільки хамили обласному керівнику міліції, який уже пройшов львівську люстрацію, а отже мав би мати довіру і в районах. Інакше навіщо було город городити.

А й одному з представників львівських люстраторів, який пробував схаменути старосамбірських. А дзуськи, вони й на його адресу слів не добирали. Хамство окремих мітингувальників переходило не тільки правові, а й будь-які норми людської моралі. Я навіть й думати не смію, що вони були чимось простимульовані, але важко пояснити влаштовану шарпанину, друляння, тумаки, матюки, до речі, вибудовані на російських мовних зворотах. Особливо бридко й гидко було слухати матюки та підлувато-масні звороти на адресу молодих жінок. Загалом всіх, хто закликав до здорового глузду.

 

Спілкуючись із авторитетними старосамбірчанами почув, "а що як завтра московські канали будуть показувати про захоплення міліцейського будинку на Львівщині, розповідаючи про українських фашистів". Задавали питання, а на догоду кому ганьблять місто, підставляють рідний край, дають привід для ворожих ЗМІ в чергове дискредитувати державу в очах Європи. Люди, які знаються на місцевому політичному розкладі кажуть, що за всім цим стоять непомірні апетити двох-трьох містечкович діячів простимульовані срібняками відомого місцевого олігарха. Прикро, що вони використовують осіб, які справді стояли на Майдані, прикриваються ідеалами, які тут же топчуть. Гідність - принижували, над європейськими цінностями насміхалися, законність ігнорували, тоді за що стояв Майдан?.

Для тих, хто їздить на БеТееРі, спробую пояснити, вимагаючи політичного, читай незаконного, рішення про звільнення будь-якого посадовця, вони свідомо, або несвідомо насправді дають йому шанс у судовому порядку за кілька місяців, а може й навіть років, якщо не поновитися на посаді, то отримати зарплатню у повному обсязі за, так званий, вимушений прогул та нанесені, так звані, моральні збитки. А що як роблять це свідомо? А, що, як на замовлення? Як знати?.  

 

 

 

 

 

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення
LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 286 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2121
Перегляди статей
5319590