Передкарпатська правда

  

Фракція "Свободи" у Старосамбірській райраді очистилась від двох обранців

Вчора, 15 березня, відбулося розширене засідання Старосамбірського районного комітету ВО"Свобода" за участю депутатів районної та міських рад району, які звітували про роботу у 2011 році. Ні для кого не було секретом, що у керівництва районної Свободи був намір покарати депутата райради, члена фракції Василя Деркача за не підтримку відомого Звернення до українського народу з приводу антинародного режиму Віктора Януковича. Йшлося про те, щоб виключити його із фракції за порушення дисциплінарного Статуту. Як нам стало відомо із власних джерел,Василь Деркач написав заяву про вихід із партії на випередження, мотивуючи її дивним способом, звинувативши Свободу у поганому стані доріг району, не ремонтованих клубах і т.д., що логічніше було б адресувати районній владі, а не опозиції. До речі на останній сесії районної ради Василь Деркач розсипався в компліментах районній владі.

Як на мене то обидві сторони залишились задоволені, фракція хотіла позбутися такого депутата, а депутат захотів вийти із фракції. Заради справедливості слід зазначити, що Василь Деркач обирався по мажоритарному окрузі від Княжпільської сільської ради за активної підтримки партії "Свобода", яка на цих теренах має солідний рейтинг.

Цього дня із невідомих причин, про які тільки можна здогадуватися, заяву про вихід із фракції написав й інший мажоритарний обранець від Волошинівської сільської ради Ігор Матіїв. Також активно підтримуваний на виборах свободівцями, впливовими у гірському краї.

Kluch Mobile Польські сім картки


ДОВІДКА: Василь Деркач - доволі відомий підприємець на теренах району.
Ігор Матіїв - викладач фізкультури Самбірського факультету Дрогобицького педуніверситету, схильний до дрібного бізнесу.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 373 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2104
Перегляди статей
5289216