Передкарпатська правда

  

"Ольга" стала "Чумаком"

В Самборі на ще одного "Чумака" стало більше. В приміщенні продуктового магазину,який до того називався "Ольгою" на площі Ринок, тепер господарює відома на наших теренах фірма "Чумак" зі Старосамбірського району. Особливого представлення вона не потребує, бо відома усім і давно - ще з початку девяностих років. Профіль - виготовлення елітних меблів та роздрібна торгівля, розповів нам один із директорів Василь Деркач. Як в одній, так і в іншій галузі - авторитет,успіх та визнання споживачів. Чого тільки вартує той факт, що на території Самбірщини, Старосамбірщини і Мостищини є 60 магазинів. Тільки у Самборі їх 12, де трудяться 47 професійних фахівців. "Чумак" пропонує покупцям лише свіжий,якісний товар за невисокимим цінами та культурне обслуговування. Якщо хтось має підозру до слів "невисокі ціни", то, з одного боку, самі можете порівняти завітавши у щойно відкритий магазин, а з другого - завдяки тому, що є немало торгових точок і великий товарооборот, господарі можуть ставити суми на цінниках менші, ніж будь-де. Зрештою, найкращим "барометром" тут є не слова, а реакція покупців. Щойно отець Богдан Добрянський освятив приміщення, покупці одразу взялися обсервувати прилавки. Причому лише спогляданням не обмежилися - ми помітили, що кошики для товару наповнювалися блискавично. Василь Деркач, коментуючи перші враження покупців зазначив, що власне й перейшли на самообслуговування, бо кожна господиня, не поспішаючи, не тушуючись, що стримує чергу, сама вибирає собі товар, має час пригадати, чого ще не вистачає вдома. Власне, все, чого не вистачає, у "Чумака" є. 

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити

Це не зовсім торговельна тема, але й не сказати не можна. Директори фірми "Чумак" діляться своїми прибутками з вояками АТО, постіно відряджаючи на Схід машини з продуктами, розповів пан Василь. Він, як ніхто інший, знає ціну волонтерської допомоги, бо два його сини зараз у Донецькій і Луганській областях. "Чумак" вкладає багато зусиль і коштів у встановлення меморіальних таблиць та памятників Героям минулих і теперішніх часів. Користуючись послугами "Чумака", ви автоматично долучаєтесь до перемоги над московським агресором і до вшанування історичної памяті борців за Незалежність.

Ми упевнені у тому,що "Чумак" на площі Ринок у Самборі (навпроти входу у ратушу) уже знайшов своє авторитетне місце на ринку торговельних послуг. Переконайтесь і ви. З нагоди відкриття магазину самбірських дітлахів кілька годин забавляли рудківські аніматори.        

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити
Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

На сайті 287 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315812