Вчора Самбором ходили борці з гендером та ювінальною юстицією

За цією замудреною назвою приховуються  європейські тенденції в сфері статевих відносин та їх правового статусу і законодавства у справах захисту прав дітей.
Річ у тім, що останніми роками в Європі точаться правові та морально-етичні дискусії з приводу права людини з дитячих років вибирати собі стать. У США в офіційних документах замість слів батько і мати вживають батько1 та батько2, щоб не дискримінувати одностатеві шлюби, які мають дітей. В Європі спостерігається тенденція до узаконення одностатевих шлюбів та усиновлення ними дітей. Відбувається підміна терміну стать на термін гендер, що означає соціальна стать. Тобто неважливо, якою людина народжується, а важливо ким вона себе відчуває. Термін гендер визначає щонайменше 5 статей - жіноча, чоловіча, гетеросексуальна, гомосексуальна і транссексуальна.
Ювенальна юстиція це кримінальна юстиція для неповнолітніх. Захищаючи права дітей, борячись з насиллям в родині, торгівлею дітьми європейські закони призводять до того, що права дітей стоять вище від прав батьків та вчителів. На підставі скарг дитини, або злостивих сусідів працівники ювенальної юстиції отримують необмежене право втручатися у життя будь-якої родини, сімї.

Добробуд Сколе деревяний зруб


Україна, як повноправний член європейських інституцій має зобовязання перед ними і повинна виконувати європейське законодавство. Поступово Україна починає виконувати вимоги європейських інституцій. Захисником дитячих прав при Президенті України призначений Юрій Павленко, запроваджуються гарячі лінії, анонімні скриньки в школах де дитина може поскаржитися на власних батьків. І в подальшому з більшими чи меншими темпами європейське законодавство поширюватиметься і в Україні.
Зважаючи на українську ментальність, сімейні та родинні стосунки властиві українцям, християнську мораль та етику ці тенденції в значній мірі суперечать українським реаліям, моралі, способу життя, сімейній етиці. Міські ради Львова, Тернополя та Івано-Франківська написали звернення до Президента України з метою заборони ювенальних законів. Вчора, 20 березня, у Самборі біля сотні людей провели акцію протесту з цього ж приводу. Серед присутніх за нашими спостереженнями переважали приїжджі люди. Мабуть у Самборі ця кампанія іще немає належної підтримки, але тенденції уже спостерігаються.