Передкарпатська правда

  

Розслідування

В кабінеті головного лікаря Львівської клінічної лікарні Михайла Гички провели обшуки

У п'ятницю, 2 лютого, близько десяти працівників Національної поліції України провели обшуки в офісі головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички. Про проведені у лікарні обшуки ZAXID.NET стало відомо із власних джерел. Згодом цю інформацію підтвердив і сам Михайло Гичка, уточнивши, що такі ж обшуки проводять по всій Україні.

«Сьогодні дійсно був такий випадок у Львівській обласній клінічній лікарні. Ніяких грошей не вилучали, забрали лише документацію про проведення закупівлі обладання для гемодіалізу за 2016-2017 роки. Я запитав правоохоронців, на якій підставі вони проводять обшуки. І мені пояснили, що це відбувається по всій Україні в рамках розслідування і наша лікарня також має пройти перевірку. Усі документи, які були потрібні по цій справі, ми надали правоохоронцям», – розповів Михайло Гичка. За його словами, обладання для гемодіалізу в Львівській області закуповується за найнижчими в Україні цінами, окрім того Львівську обласну клінічну лікарню вже кілька разів перевіряли і жодних порушень не знайшли.

Раніше ГПУ та Нацполіція повідомили про викриття групи компаній, які у співпраці з посадовцями кількох регіональних підрозділів охорони здоров'я, були причетними до розкрадання близько 60 млн грн по всій Україні.

«За певну винагороду заздалегідь прописувались умови для закупівлі продукції конкретної торгівельної марки. Організатор цієї злочинної схеми є офіційним представником даного знаку. Для безапеляційної перемоги під час проведення публічних торгів участь в них приймали підконтрольні та афілійовані товариства. З переможцями укладались договори на поставку продукції за завищеними цінами», – йдеться у повідомленні Нацполіції.

У рамках цієї справи 25 січня правоохоронці провели у кількох регіонах першу серію обшуків у офісах комерційних компаній та державних структур. Зазначимо, що у цій справі фігурує компанія «Лінк-Медитал», яка перемагала на тендерах Львівської обласної клінічної лікарні.

Про компанію «Лінк-Медитал» повідомляють Наші Гроші:

Львівська обласна клінічна лікарня замовила витратних матеріалів для гемодіалізу у ТОВ “Лінк-Медитал” на понад 66,4 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили капілярні діалізатори, кровопровідні магістралі, фістульні голки, фільтри додаткового очищення, сухий гранульований кислотний компонент концентрату для гемодіалізу з вмістом глюкози, порошкові картриджи лужного компоненту. Ціна за одиницю не оприлюднена.

Власником “Лінк-Медитал” є Олексій Баришевський.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 86 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4417756