Передкарпатська правда

  

Розслідування

У Дрогобичі запідозрили рейдерство на 5 мільйонів гривень

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із прокуратурою області припинили діяльність зловмисників, які намагались захопити нежитлові приміщення у місті Дрогобич. Було встановлено, що 39-річна жителька Дрогобицького району та 27-річний мешканець Самбірщини розробили злочинну схему незаконного відчуження нерухомості за фіктивними документами. Нежитлова будівля вартістю більш ніж 5 мільйонів гривень, якою «зацікавились» зловмисники, належала товариству з обмеженою відповідальністю. Упродовж 2016-2017 років аферисти кілька разів звертались до суду з питань надуманого успадкування майна, зазначаючи адресу цього об’єкту нерухомості. Отримавши необхідні судові документи, вони в подальшому намагались перепродати його вже іншому підприємцю. Коли тривало досудове розслідування, жінка, яка входила до злочинною групи, намагалася підкупити правоохоронців, запропонувавши їм хабар в сумі 10 000 доларів США (за курсом НБУ – близько 280 000 гривень). Під час передачі половини зазначеної суми її було затримано. В подальшому суд обрав для неї міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За спробу незаконного відчуження нерухомості обом зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.2, 4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 85 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4438558