Передкарпатська правда

  

Розслідування

У Старосамбірському районі бюджетні кошти тратять на пузлітка, дротики та рівчаки

На фоні  переможних реляцій про виділення коштів із бюджетів різних рівнів на ремонт обєктів соціально-культурного призначення у Старосамбірському районі, дисонансом виглядає інформація у соціальних мережах про якість таких ремонтів та ефективність використання людських грошей. Особливо відзначається Княжпільська сільська рада. Восени вітер здув нововстановлений дах Народного дому(300тис грн). Згодом відремонтували (50тис грн), але накрили бляхою схожою на фольгу(пузлітко, позлітко).

У редакції немає фахівців, але такою бляхою господар власний дах не ремонтуватиме, може хіба-що виходок обшалювати. Скептики подейкують, що лист такої бляхи коштує 60 грн, а списували за 160. Укріплення берегів річки Вирва хаотичне, а бетонні плити зкріплені алюмінієвими дротиками(сотні тисяч гривень).

Мабуть до першої води. На порятунок чотирьохсотлітньої церкви, що в селі Велике Княжпільської сільської ради, для регулювання та берегоукріплення притоки річки Вирва, виділили 280 тисяч гривень. За 12 днів роботи екскаватор і бульдозер викопали 50-ти метровий рів, а люди почергово носили трактористам обід. У селі Мигово стічну трубу привязали до верби і таке інше.

Це не поодинокі випадки, скажімо, такою бляхою, як накрили дах у Народному домі Княжполя, накрито цілий ряд будівель району соціально-культурного призначення. Ремонтні роботи за людські гроші, мягко кажучи, бажають бути кращими, активісти бють на сполох і вимагають контролю за халтурниками, або не чистими на руку підприємцями.

Очевидно, влада повинна якимось чином контролювати такі ремонти й ефективність використання бюджетних коштів, реагувати на повідомлення критиків, а не мовчати. Інакше виглядає, що чомусь підозріло мовчить. Злі язики у таких випадках кажуть - "знає кіт чиє сало зїв".

Можливо, правоохоронці мали б простимулювали владоможців прискіпливіше пильнувати бюджетні гроші.

 

 

 

 

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 219 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527481