Передкарпатська правда

  

Розслідування

Майже в 20 разів можуть зрости штрафи для водіїв, які відмовляються безплатно возити ветеранів

У Верховній Раді зареєстровано проект закону, який стосується збільшення штрафів за безпідставну відмову водіїв від передбаченого законом пільгового перевезення ветеранів.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

«Сьогодні в Раді зареєстровано законопроект, розроблений спільно з народними депутатами – Третьяковим О.Ю., Бурбаком М.Ю., Загорієм Г.В., Гаврилюком М.В., Шухевичем Ю-Б.Р., Рибчинським Є.Ю., Кожем’якіним А.А., який стосується збільшення штрафів за безпідставну відмову водіїв від передбаченого законом пільгового перевезення ветеранів», – зазначила міністр.

За її словами, йдеться про болючу тему, з якою час від часу стикаються пільговики в різних регіонах України. Ветерани бойових дій зіштовхуються з побутовим хамством та недотриманням законодавства.

«Зараз за таке правопорушення встановлено штраф у розмірі 136 гривень. Ми запропонували збільшити його. Після консультацій та обговорення його піднято до рівня 2550 гривень, тобто майже в 20 разів, хоча, як на мене, можна було і вище підняти планку за зневагу Закону», – зазначила Фріз.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4431229