Передкарпатська правда

  

Розслідування

У Самбірському районі троє осіб постануть перед судом за шахрайство

У Самбірському районі виявили трьох осіб, які подали недостовірну інформацію для отримання субсидій, а також директора Народного дому у районі, який, перебуваючи за кордоном, надавав інформацію про те, що перебував на робочому місці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. Досудовим розслідуванням встановлено, що до управління соціального захисту населення Самбірської міської ради звернулись двоє місцевих мешканців із заявами про призначення їм житлової субсидії. При цьому, громадяни вказали завідомо неправдиві відомості про свій майновий стан, внаслідок чого їм виділялись кошти із державного бюджету. Крім цього, директор одного із Народних домів Самбірщини, шляхом обману, теж заволодів бюджетними коштами. Упродовж двох років махінатор надавав у відділ культури Самбірської райдержадміністрації завідомо неправдиві дані про фактичне відпрацювання ним робочого часу. Правоохоронці з’ясували, що у робочий час зловмисник перебував за кордоном, а відтак не міг виконувати покладені на нього посадові обов’язки.

Здійснюючи процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях у сфері бюджетних правовідносин, Самбірська місцева прокуратура виявила непоодинокі факти незаконного заволодіння бюджетними коштами шляхом вчинення шахрайських дій.

Упродовж січня цього року прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно трьох осіб, які підозрювались у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (шахрайство).

На даний час кримінальні провадження перебувають на розгляді в суді. Публічне обвинувачення здійснює Самбірська місцева прокуратура.

Загальна сума завданих бюджету збитків становила понад 17 тис. грн, з яких добровільно відшкодовано понад 13 тис. грн.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 86 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527968